Конференција CM-320G MIC

Краток опис:

Микрофон за подигнување


детали за производот

Тагови производ

КОНФЕРЕНЦИЈА-МИКРОФОН

Гуангжу Q&S Audio Co, Ltd

адреса

Соба 604, Центар за размена, Panyu Tian An hi-tech еколошки парк, бр.555

Е-пошта

sales01@peas-pa.com

телефон

Продажба: 020-66679288

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота,  недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!