Драјвер за звучник HS-30D

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Рог-звучник
модел HS-30D
Моќ кај 100V 5/10/15 / 30W
Макс. SPL (1W / 1M 124dB
Фрек Одговор 300Hz-5KHz
Големина на производот Дија 108x 132 mm
инсталација  Поправете го Хорн
Прилог Материјална пластика
Тежина  2,1 кг
Заврши Сиво

Гуангжу Q&S Audio Co, Ltd

адреса

Соба 604, Центар за размена, Panyu Tian An hi-tech еколошки парк, бр.555

Е-пошта

sales01@peas-pa.com

телефон

Продажба: 020-66679288

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота,  недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!