VC-505EVC-505D VC-530EVC-530D VC-560EVC-560D VC-5120EVC-5120D Контрола на јачината на звукот со влез од поголема опасност

Краток опис:

  • Едноставен модерен изглед
  • Насочен дизајн, заоблени агли, елегантен и подвижен; панелот
  • ефикасно се спротивставуваат на гребење.
  •  Ергономски дизајн
  • Дизајн на големо копче, ротирање погодно и заштеда на труд.

 


детали за производот

Тагови производ


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!