DA-4350 4 Kanale 350W Përforcues dixhital Class-D

Përshkrim i shkurtër:

 • Përforcuesi i energjisë dixhitale të teknologjisë së energjisë
 • Përforcuesi i energjisë PA-klasi i konsumit minimal të energjisë
 • Më pak hapësirë ​​në raft dhe më pak gjenerim i nxehtësisë
 • Përforcues të energjisë me katër kanale në njësinë e montimit në raft 19 ”
 • Prodhimi i vlerësuar i energjisë në 120W, 240W, 350W dhe 500W nga katër kanale
 • Daljet e altoparlantëve të veçantë me katër kanale 4-16Ω / 100V
 • Hyrje e ekuilibruar XLR nga lidhësi feniks për katër kanale
 • Çdo input me kontroll të veçantë të fitimit.
 • Çdo katër kanale me filtër të prerë të lartë.
 • Karakteristikë e gatshme automatike e integruar për të kursyer konsumin e energjisë
 • Ndani katër tregues kanalësh për mbrojtje, kapëse, hyrje dhe dalje
 • Mbrojtje e plotë nga qarku i shkurtër, mbingarkesa, temp i lartë, kapësja dhe DC
 • Hyrja e gjerë AC nga 110V në 230V

Detail Product

Produkt Tags

SISTEMI DIGIGTAL-KONFERENC
Përshkrim Përforcues i energjisë me katër kanale Class-D
model DA-4120 DA-4240 DA-4350 DA-4500
Prodhimi i vlerësuar i energjisë 4x120W 4x240W 4x350W 4x500W
Dalja e altoparlantit 8Ω & 100V
Përgjigja e frekuencës L/H Cut OFF 20Hz-20KHz (+1/-2dB)
Prerja e L / H në 70Hz-10KHz (+ 1 / -3dB)
të dhëna 0,775V, 0dBu, lidhës i balancuar i feniksit nga katër kanale
Pengesa e hyrjes 10KΩ
THD <0,1% (1KHz / -3dBv, 100W)

S / N Raporti

> 80dB

Ndërprerje

> 60dB, 1KHz, dalja maksimale

Konsumi i energjisë

1200W

Furnizimi me energji elektrike

Hyrje e gjerë AC nga 110V & 230V, 50-60Hz

dimension

482 (W) x420 (D) x44 (H) mm

peshë

9.0 kg

Garanci

3 vjet garanci dhe pjesë këmbimi falas

Guangzhou Q&S Audio Co, Ltd

Adresë

Dhoma 604, Qendra e Shkëmbimit, Panyu Tian Një Park Ekologjik me teknologji të lartë, Nr.555

Posta elektronike

sales01@peas-pa.com

telefon

Shitjet: 020-66679288

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

E shtunë, e  diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?


 • Previous:
 • Next:

 • Produkte te Lidhura

  WhatsApp Online Chat!